21_06

За інформацією голови Козятинської міської федерації шахів Олександра Іонова, 15 травня 2021 року в Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості відбувся кваліфікаційний турнір з шахів серед учнів і вихованців шахової школи.

У змаганні взяли участь 16 юнаків і дівчат. Змагання проводилось за швейцарською системою з можливістю виконання спортивних розрядів. Кількість турів - 8. Контроль часу – 10 хвилин на всю партію + 5 секунд після кожного зробленого ходу.

Загальне керівництво змаганням здійснював відділ з питань фізичної культури та спорту Козятинської міської ради. Безпосереднє керівництво змаганням покладалось на затверджену Козятинською федерацією шахів головну суддівську колегію. Витрати, пов’язані з нагородженням переможців, суддівством змагання, технічним забезпеченням понесли відділ з питань фізичної культури та спорту Козятинської міської ради, Козятинський центр дитячої та юнацької творчості і Козятинська федерація шахів. Переможці змагання визначалися за найбільшою кількістю набраних очок і за системою Бухгольца. Призерами змагання серед юнаків основного складу стали Коріняк Дмитро - 1 місце, Томчак Дмитро - 2 місце, Наровецький Владислав - 3 місце. Призерами змагання серед юнаків запасного складу стали Данчук Данило - 1 (4 загальне) місце, Безкостий Артем - 2 (5 загальне) місце, Співаченко Михайло - 3 (6 загальне) місце. Призерами змагання серед дівчат стали Гаврилюк Ольга - 1 місце, Березюк Анастасія - 2 місце, Зоз Марія - 3 місце.